Viamar International s.r.o.

vznikla v roce 1996, jako firma poskytující poradenství v oblasti prodeje, marketingu a managementu zejména v oblasti zdravotnictví, farmacie a postupně také při restrukturalizacích privatizovaných společnosti.

Mezi naše největší klienty patřily kupříkladu: SmithKline Beecham, Bristol-Myers Squibb, Rhône-Poulenc Rorer, Roche, Bayer, Aventis, Hoechst, Boots, Reckitt Benckiser, Nemocnice Podlesí, Třinecké železárny, Olšanské papírny a mnohé další zahraniční i české společnosti.

V roce 2000 jsme vstoupili na trh in vitro diagnostik zahájením prodeje latexových testů na Salmonelly, E.coli a Shigellu sonnei.

V roce 2009 jsme v úzké spolupráci se společnosti Bio-Rad s.r.o.  otevřeli moderní přípravnu kultivačních půd a roztoků, ve které připravujeme široké spektrum produktů jak standardních, tak velmi specifických, vyráběných podle přání jednotlivých zákazníků. Od roku 2012 v této oblasti spolupracujeme rovněž se společnosti BioVendor-Laboratorní medicína a.s.

Suroviny používané pro výrobu pocházejí od předních světových výrobců splňujících požadavky na systém kvality ISO: Bio-Rad, Laboratorios Conda, Oxoid, Becton Dickinson a jiných. Na přání jednotlivých zákazníků používáme pro konkrétní výrobky požadované dehydrované základy, supplementy nebo celé receptury - dle přání klienta.

Rozplňování do Petriho misek a zkumavek je prováděno plně automaticky v aseptické místnosti vybavené výkonnými čističkami vzduchu s HEPA filtry, přímými i nepřímými germicidními lampami, a stěnami pokrytými speciálním baktericidním nátěrem Dulux Sterishield.

Kontrola všech šarží hotových výrobku je prováděna externí smluvní certifikovanou laboratoří z hlediska všech požadovaných vlastností. Pro každou šařži jsou na základě kontrolních protokolů vystavovány výstupní certifikáty kvality.

Balení produktů do smrštitelné polopropustné termofólie zaručuje zachování požadovaných vlastností výrobků po celou dobu použitelnosti.

Skladování a doprava hotových výrobků při garantované teplotě 2-8°C do skladů společnosti Bio-Rad a BioVendor-Laboratorní medicína a.s. vlastním chladícím vozem zaručuje nepřerušitelnost chladového řetězce.

Prodej a distribuci zákazníkům plně zajišťuji společnosti Bio-Rad s.r.o. a BioVendor-Laboratorní medicína a.s.

ISO Certifikáty

ISO 9001:2015 CZ
platnost do: 11 května 2027

Pro stažení klikněte zde
ISO 9001:2015 EN
Expiry Date: 11 May 2027

Pro stažení klikněte zde

GDPR

Informace pro zákazníky

Pro stažení klikněte zde
Informace pro zaměstnance

Pro stažení klikněte zde

Objednávkový list

Nad rámec výrobků uvedených v objednávkovém listu připravujeme rovněž produkty, ve kterých dle přání zákazníků můžeme použít konkrétní dehydrované základy, supplementy nebo celé receptury.

Objednávkový list

(aktualizováno 26. 4. 2019)

Ke stažení

Kontakty

Viamar International s.r.o. - sídlo společnosti
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ulice: U Habrovky 247/11
Město: Praha 4
PSČ: 140 00
IČO: 25056484
DIČ: CZ25056484

Zapsáno u: Městský soud v Praze oddíl C, vložka 45808

1. jednatel: Marek Cienciala - tel: 724 784 097
2. jednatel: Piotr Cienciala - tel: 608 299 652
vedoucí prodeje: Roman Kulhanek - tel: 608 166 946

Viamar International s.r.o. - příprava živných půd
Ulice: Hřbitovní 876/8
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01

 

 

© 2024 Viamar.cz | by PCsupport.cz s.r.o.